Strona głowna  /  Rekrutacja

Rekrutacja do Przedszkola na rok szkolny 2019/2020

Drodzy Rodzice!

Nadszedł czas, kiedy podejmiecie decyzję o zapisaniu Waszego dziecka do przedszkola. To niezwykle ważny etap w edukacji dziecka, dlatego naszym zamiarem jest pomóc Państwu w dokonaniu najwłaściwszego wyboru. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji możliwość skorzystania w procesie rekrutacji z systemu informatycznego. Wszystkie dokumenty niezbędne do złożenia kompletnego wniosku zamieszczone będą na stronie Gminy Wieliczka oraz w zakładce „Pliki do pobrania” na platformie obsługującej proces rekrutacji. Zapraszamy do zapoznania się z zasadami rekrutacji oraz śledzenia informacji i komunikatów.

Terminy rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019_2020

Kryteria rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2019_2020

Przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola

Zmiana kryteriów rekrutacji na rok szkolny 2019_2020